NASI SPECJALIŚCI

Poznaj wszystkich lekarzy specjalistów, którzy pracują w naszej przychodni.

Aby umówić się na wizytę kliknij "wybierz"


ortopeda dr n. med. Marek Czerner

ortopeda dr n. med. Marek Czerner

Dr n. med. Marek Czerner to lekarz w trzecim pokoleniu, z ponad trzydziestoletnim stażem pracy zawodowej jako lekarz ortopeda,  specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej i rehabilitacji medycznej. Posiada specjalizację drugiego stopnia z ortopedii i traumatologii oraz drugiego stopnia z zakresu rehabilitacji medycznej. Specjalizuje się w spondyloortopedii (zagadnienia schorzeń kręgosłupa), endoprotezoplastyce stawów oraz zabiegach chirurgii rekonstrukcyjnej w tym zabiegach rekonstrukcji stopy. 

ortopeda dr Dariusz Rupniewski

ortopeda dr Dariusz Rupniewski

Dr Dariusz Rupniewski specjalizuje się w rehabilitacji medycznej oraz ortopedii i traumatologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w spondyloortopedii, a zwłaszcza operacyjnym i zachowawczym leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa. Jest certyfikowanym terapeutą MDT (metody diagnostyczno- terapeutycznej wg. Mc Kenziego). MDT to możliwość nieoperacyjnego skutecznego leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. W wielu przypadkach pozwala uniknąć operacji.

ortopeda dr Grzegorz Piernik

ortopeda dr Grzegorz Piernik

Dr Grzegorz Piernik interesuje się głównie diagnostyką i kompleksowym leczeniem chorób stawu biodrowego, kolanowego, skokowego i stopy, chorobami przeciążeniowymi oraz chirurgią kręgosłupa.

Swoje doświadczenia zawodowe opiera na pracy w OCR w Korfantowie, Szpitalu Wojewódzkim w Opolu, USK w Opolu, poradni Medrem w Opolu oraz licznych kursach i stażach doskonalących techniki leczenia zachowawczego i operacyjnego. Prywatnie  dr Grzegorz Piernik jest bardzo aktywny sportowo co przekłada się na lepsze zrozumienie problemu kontuzji sportowych i dalszego leczenia aktywnych fizycznie pacjentów.
do góry