NASI SPECJALIŚCI

Poznaj wszystkich lekarzy specjalistów, którzy pracują w naszej przychodni.

Aby umówić się na wizytę kliknij "wybierz"


ortopeda dr n. med. Marek Czerner

ortopeda dr n. med. Marek Czerner

Dr n. med. Marek Czerner to lekarz w trzecim pokoleniu, z ponad trzydziestoletnim stażem pracy zawodowej jako lekarz ortopeda,  specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej i rehabilitacji medycznej. Posiada specjalizację drugiego stopnia z ortopedii i traumatologii oraz drugiego stopnia z zakresu rehabilitacji medycznej. Specjalizuje się w spondyloortopedii (zagadnienia schorzeń kręgosłupa), endoprotezoplastyce stawów oraz zabiegach chirurgii rekonstrukcyjnej w tym zabiegach rekonstrukcji stopy. 

ortopeda dr Dariusz Rupniewski

ortopeda dr Dariusz Rupniewski

Dr Dariusz Rupniewski specjalizuje się w rehabilitacji medycznej oraz ortopedii i traumatologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w spondyloortopedii, a zwłaszcza operacyjnym i zachowawczym leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa. Jest certyfikowanym terapeutą MDT (metody diagnostyczno- terapeutycznej wg. Mc Kenziego). MDT to możliwość nieoperacyjnego skutecznego leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. W wielu przypadkach pozwala uniknąć operacji.

ortopeda dr Krzysztof Marguła

ortopeda dr Krzysztof Marguła

Dr Krzysztof Marguła ukończył studia medyczne w Sankt Peteresburgu. Do jego zadań należy między innymi dobieranie indywidualnie implantów do leczonych przypadków klinicznych. Z uwagi na duże doświadczenie kliniczne oraz umiejętności praktyczne jest konsultantem i trenerem technik operacyjnych w firmie STRYKER. Wyniki swojej pracy prezentował na wielu konferencjach i kongresach naukowych w tym na cyklicznych konferencjach dotyczących alloplastyki stawów kolanowych w Krakowie oraz na zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

 
do góry